Handel na targowisku w Chodlu

Chodel dn. 7 kwietnia 2020 r.

                                               OGŁOSZENIE

Urząd Gminy w Chodlu z dniem 7 kwietnia znosi nakaz zamknięcia wszystkich miejsc sprzedaży z punktów otwartych  (stragany, kramy) zlokalizowanych na targowisku w Chodlu.

Zgodnie z wytycznymi sanepidu sprzedawcy i klienci muszą stosować się do określonych reguł: stosować właściwą higienę rak (sprzedaż w rękawiczkach i maseczkach), stosować higienę kaszlu i oddychania, stosować restrykcyjnie zasady bezpieczeństwa żywności, ograniczać bliski kontakt z  każdą osobą, zachować bezpieczną odległość klient-klient, klient-sprzedawca (minimum 1,5 m).

Należy dezynfekować ręce i stosować rękawiczki jednorazowe w sposób higieniczny (nie używać tych samych rękawiczek do podawania towaru i przyjmowania gotówki).