E-pocztówki

Zobacz galerie z: Biegi przełajowe Chodel

Sport

opublikowano: 2006-08-03 00:00:00

Chodel, dn. 09.05.2017r.

 


XIX   BIEGI PRZEŁAJOWE
o puchar Wójta Gminy Chodel
z cyklu
                                                            Grand Prix                                                      
Polski Środkowo - Wschodniej
Chodel, 28 maja 2017r. (niedziela)
Start: godz. 10.15
„NAD ZALEWEM"

Godzina:      P R O G R A M   BIEGÓW   PRZEŁAJOWYCH:

10.15        otwarcie zawodów
10.20        300 m dziewcząt rocznik 2008/2009/2010
10.30        300 m chłopców rocznik 2008/2009/2010
10.40        700 m dziewcząt rocznik 2006/2007
10.50        700 m chłopców rocznik 2006/2007
11.00        700 m dziewcząt rocznik 2005/2004
11.10       1000 m chłopców rocznik 2005/2004
11.20        „Bieg przedszkolaka” 150 m rocznik 2011 i młodsi
11.40       1000 m dziewcząt rocznik 2003
11.50       1000 m chłopców rocznik 2003
12.00       2000 m dziewcząt rocznik 2000/99/98, 2001/2002
12.10       2000 m chłopców rocznik 2000/99/98, 2001/2002
12.30        bieg główny:
                         kobiety – 3000 m
                         mężczyźni – 5000 m Puchar Wójta Gminy Chodel

ZAPRASZAMY
ORGANIZATORZY

 


 

Chodel dn. 16.01.2017r.

Wyniki Turnieju Szachowego z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2017.

czytaj    zalacznik  

 

 

Chodel, dn. 03.01.2017r.

Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2017 o Puchar Wójta Gminy Chodel

Chodel, niedziela  15 stycznia 2017 roku. godzina  9.00  - Szkoła Podstawowa w Chodlu ul. Szkolna 20.

Rozpoczęcie Turnieju godzina 10.00

                                                    Zapraszamy  

                                                    Organizatorzy

czytaj : http://www.szachy.lublin.pl/


 

Chodel, dn. 11 maja 2016 r.

XVIII GRAND PRIX POLSKI ŚRODKOWO WSCHODNIEJ

CHODEL, 29 MAJA 2016r. (niedziela)   "NAD ZALEWEM"

Wyniki  XVIII Grand Prix czytaj:  zalacznik

                                                                   Zapraszamy

                                                                  Organizatorzy


Chodel, dn. 29 stycznia 2016r.

ZAPROSZENIE

Turniej z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2016 o Puchar Wójta Gminy Chodel.

Niedziela 14 luty 2016 r. godz. 9.00 Szkoła Podstawowa w Chodlu ul. Szkolna 19

czytaj więcej : link http://www.szachy.lublin.pl/wyszukiwarka-turniejow/icalrepeat.detail/2016/02/14/326/-/turnieju-z-cyklu-grand-prix-lubelszczyzny-2016-o-puchar-wojta-gminy-chodel

 

 

 


Chodel, dn. 14 maja 2015 r.

ZAPROSZENIE

 

Wójt Gminy Chodel zaprasza na XVII Biegi Przełajowe GRAND PRIX Polski Środkowo Wschodniej, które odbędą się w dniu 31 maja br  " Nad Zalewem" w Chodlu.

Początek godz. 10.30. Zapraszamy.

czytaj :  zalacznik

regulamin : zalacznik

Wyniki XVII Biegów Przełajowych z odbytych w dniu 31.05.2015r.  zalacznik:


 

Chodel, dn. 19.01.2015r.


Turniej szachowy z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2015 o Puchar Wójta Gminy Chodel (zaliczany do rankingu FIDE)

 

Niedziela, 01 luty 2015, 09:00 - 15:30

czytaj : zalacznik


Chodel, dn. 02.06.2014r.

Wyniki XVI Biegów przełajowych w ramach Grand Prix Polski Środkowo Wschodniej Chodel 25.05.2014r.

otwórz:   zalacznik

wyniki Turnieju : czytaj  zalacznik


Chodel, 13.05.2014r.

ZAPROSZENIE

XVI

                                                                                         BIEGI  PRZEŁAJOWE

 GRAND PRIX POLSKI ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

CHODEL  25 maja 2014r. (NIEDZIELA)

 GODZ.  12.00

„ NAD ZALEWEM”

PROGRAM  ZAWODÓW :

                                       -         12.00 –     otwarcie zawodów

-         12.10 –     700 m dziewcząt rocznik  2003/2004

-         12.20 –     700 m chłopców rocznik 2003/2004

-         12.30 –     700 m dziewcząt rocznik 2001/2002

  -         12.40 –     1000 m chłopców rocznik 2001/2002

 -         12.50         „Bieg przedszkolaka” dystans 150 m - rocznik 2007

                  i młodsi

        13.10 –     1000 m dziewcząt rocznik 1999/2000

-         13.20 –     1000 m chłopców rocznik   1999/2000

-         13.30 –     2000 m dziewcząt rocznik  1995/1996, 1997/1998

-         13.40 –     2000 m chłopców rocznik   1995/1996, 1997/1998

-         14.00 –     bieg  główny

           kobiety – 3000 m Memoriał Krzysztofa Czuryszkiewicza

          mężczyźni – 5000 m Puchar Wójta Gminy Chodel

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

Program artystyczny w wykonaniu grup tanecznych i wokalnych działających przy GOK w Chodlu

Zabawy  i konkursy dla dzieci .

ZAPRASZAMY !

ORGANIZATORZY

Regulamin biegów   :  zalacznik


 

Chodel, dn. 16.01.2014r.

Turniej szachowy z cyklu Grand Prix Lubelszczyzny 2014 o Puchar Wójta Gminy Chodel (zaliczany do rankingu FIDE)

 

Niedziela, 09 luty 2014, 09:00 - 15:30

czytaj  załącznik


 

Chodel,dn.02.05.2013r.

ZAPROSZENIE

XV

WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE

GRAND PRIX POLSKI
ŚRODKOWO WSCHODNIEJ

CHODEL dnia 26 maja 2013 roku (niedziela)

godzina 12.00

"Nad Zalewem"

Program:

  • 12.00 –     otwarcie zawodów
  • 12.10 –     700 m dziewcząt : rocznik 2002 i młodsze
  • 12.20 –     700 m chłopców : rocznik  2002 i młodsi
  • 12.30 –     700 m dziewcząt  : rocznik  2000/2001
  • 12.40 –     1000 m chłopców : rocznik  2000/2001
  • 12.50 –     1000 m dziewcząt : rocznik 1998/99
  • 13.00 –     1000 m chłopców : rocznik 1998/99
  • 13.10 -      bieg przedszkolaka - dystans 150 m
  • 13.20 –     2000 m dziewcząt : rocznik 1994/95,1996/97
  • 13.30 –     2000 m chłopców  : rocznik 1994/95, 1996/97
  • 13.40 –     bieg  główny

           kobiety              – 3000 m    Memoriał Krzysztofa Czuryszkiewicza

           mężczyźni         –  5000 m    Puchar Wójta Gminy Chodel

Zgłoszenia kierować na adres: GKS SYGNAŁ CHODEL, 24-350 Chodel ul. Partyzantów 24,  tel. kont. 603270412, ( tel . UG Chodel  81 827 73 13 w godz.8.00-15.00).Zapisy przyjmowane będą również w dniu zawodów w biurze organizatora do godz. 11.30.

ZAPRASZAMY !

ORGANIZATORZY

Wyniki XV Biegów Przełajowych

Załącznik 


 

Chodel, dn.22.02.2013r.

Szachy

 

Turniej szachowy z cyklu

GRAND PRIX  Lubelszczyzny 2013

o

Puchar Wójta Gminy Chodel.

03 marca 2013 roku ( niedziela) godzina 9.00

Szkoła Podstawowa w Chodlu.

zgłoszenia:

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_158

 Zapraszamy

Organizatorzy

UG Chodel

KS Sygnał Chodel

 

WYNIKI  TURNIEJU SZACHOWEGO ODBYTEGO W DNIU 3.03.2013r.

czytaj  //[Zalaczniki]/Wynikiturnieju.pdf


XIV

BIEGI  PRZEŁAJOWE

 GRAND PRIX POLSKI ŚRODKOWO-WSCHODNIEJ

CHODEL  13 maja 2012r. (NIEDZIELA)

 GODZ.  12.00

„ NAD ZALEWEM”

PROGRAM  ZAWODÓW :

  • 12.00 –     otwarcie zawodów
  • 12.10 –     700 m dziewcząt : rocznik 2001 i młodsze
  • 12.20 –     700 m chłopców : rocznik  2001 i młodsi
  • BIEG PRZEDSZKOLAKA 150m – rocznik 2005 i młodsi
  • 12.30 –     700 m dziewcząt  : rocznik  1999/2000
  • 12.40 –     1000 m chłopców : rocznik  1999/2000
  • 12.50 –     1000 m dziewcząt : rocznik 1997/98
  • 13.00 –     1000 m chłopców : rocznik 1997/98
  • 13.10 –     2000 m dziewcząt : rocznik 1996/95, 1994/1993
  • 13.30 –     2000 m chłopców  : rocznik 1996/95, 1994/1993
  • 13.50 –     bieg  główny

           kobiety – 3000 m Memoriał Krzysztofa Czuryszkiewicza

mężczyźni – 5000 m Puchar Wójta Gminy Chodel

IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

  • siatkówka plażowa o Puchar Wójta Gminy
  • występy zespołu GOK w Chodlu

ZAPRASZAMY !

ORGANIZATORZY

 

              

ZESTAWIENIE WYNIKÓW

XIV BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

 GRAND PRIX POLSKI ŚRODKOWO WSCHODNIEJ

 CHODEL  13 .05.2012r.

BIEG GŁÓWNY  - 5000 m   mężczyzn.

 

                    I     miejsce          - Szostak Paweł        UNIA Hrubieszów

                  II    miejsce          - Burczak Rafał          AGROS Zamość

          III   miejsce          - Rączyński Paweł     SKB Kraśnik

          IV   miejsce          - Jastrzębski Kamil    SKB Kraśnik

V    miejsce          - Czarnecki Rafał      Bliżyn

                VI   miejsce          - Świecak Robert      Harpagan Zwola

 

 

MEMORIAŁ KRZYSZTOFA CZURYSZKIEWICZA – 3000 m kobiet.

 

 

                 I     miejsce          - Karpińska Magdalena        ORION Radzyń Podlaski

        II    miejsce          - Miłek Antonina                    CHEMIK Puławy

                    III   miejsce          - Skrobas Renata                  Lubelskie Ścieżki Biegowe

IV   miejsce          - Maśloch Patrycja                SKB Kraśnik

V    miejsce          - Dziura Agata                       SKB Kraśnik

VI   miejsce          - Biała Agata                          SKB Kraśnik

Kategorie wiekowe w biegu głównym mężczyzn – 5000 m.

Kategoria wiekowa   16-19 lat

I     miejsce          - Jastrzębski Damian        SKB Kraśnik

       II    miejsce          - Zacharczuk Albin            UNIA Hrubieszów

         III   miejsce          - Klocek Wacław                MKS Start Lublin.

Kategoria wiekowa   20 - 29 lat

 

     I     miejsce          - Biały Michał                       SKB Kraśnik

           II    miejsce          - Belowski Michał                 CHEMIK Puławy

   III   miejsce          - Krasowski Tomasz            SKB Kraśnik.

Kategoria wiekowa   30-39  lat

            I     miejsce          - Kuzdra Dariusz                AGROS Zamość

                            II    miejsce          - Falczyński Maciej            AGRO NATURA Nałęczów

      III   miejsce          - Podlipny Marek                LW Bogdanka

Kategoria wiekowa   40 - 49  lat  

                I     miejsce          - Listopad Dariusz                CHEMIK Puławy

                             II    miejsce          - Terentewicz  Stanisław      AGRO NATURA Nałęczów

            III   miejsce          - Prószyński Romuald          CHEMIK Puławy

Kategoria wiekowa   50 - 59  lat

 

                 I     miejsce          - Marzec Stanisław                AGRO NATURA Nałęczów

II    miejsce          - Kamola Kazimierz               CHEMIK Puławy

            III   miejsce          - Wrona Jerzy                        STOLMAR Krężnica Jara

Kategoria wiekowa   60 lat i starsi

          I     miejsce          - Pawłowski Zbigniew            CHEMIK  Puławy   

II    miejsce          - Kot Leszek                           LW Bogdanka

III   miejsce          - Surowiec Marian                  LKS Milanów

KATEGORIE MŁODZIEŻOWE

700  m dziewcząt  rocznik 2001 i młodsze.

 

             1 miejsce   Ciesielczuk Oliwia          SP-3 Hrubieszów

        2 miejsce   Tustanowska Martyna    SP - 50 Lublin

  3 miejsce   Plak Ewelina                  SP Chodel

                    4 miejsce   Bujak Maria                    SP -28 Skarpa Lublin

          5 miejsce   Ligęza Alicja                   SP Leszkowice

  6 miejsce    Mitrus Emilia                  SP Lublin

700  m chłopców  rocznik 2001 i młodsi.

     1 miejsce   Zabielski Daniel          SP Leszkowice

   2 miejsce   Wawerski Ernest        SP Samoklęski

3 miejsce   Tustanowski Michał    SP-50 Lublin

   4 miejsce   Grzebalski Jakub        SP Samoklęski

   5 miejsce   Janczara Karol            SP Leszkowice

   6 miejsce    Kończyński Mateusz  SP Samoklęski

700  m dziewcząt  rocznik  1999/2000

              1 miejsce   Sienkiewicz Aleksandra          NEFRYT Lubartów

 2 miejsce   Dudziak Natalia                       SP Chodel

  3 miejsce   Adamczyk Natalia                   SP  Chodel

 4 miejsce   Pogoda Justyna                      SP  Chodel

   5 miejsce   Malicka Brygida                       SP  Chodel

   6 miejsce   Nizioł Magda                            SP  Chodel

1000  m chłopców  rocznik  1999/2000

                    1 miejsce   Gładek Jakub              SP Leszkowice            

        2 miejsce   Zgierski Rafał              SP Leszkowice

3 miejsce   Szczygieł Patryk          SP Chodel

        4 miejsce   Kończyński Karol         SP Samoklęski

5 miejsce   Kamiński Emil              SP Chodel

  6 miejsce    Adamczyk Damian      SP Granice

1000  m dziewcząt  rocznik  1997/98

                          1 miejsce   Ciesielczuk Wiktoria              Gimnazjum Hrubieszów            

2 miejsce   Ruszczyk Kaja                       SKB Kraśnik

1000  m chłopców  rocznik  1997/98

          1 miejsce   Jacniak Marcin             SKB Kraśnik           

      2 miejsce   Klocek Grzegorz           MKS Start Lublin

3 miejsce   Markiewicz Artur           SKB Kraśnik

         4 miejsce   Góźdź Dawid                NEFRYT Lubartów

              5 miejsce   Czeladka Piotr              LKS FLIS Leszkowice

6 miejsce    Suprys Adrian              SP Ostrówek

2000  m dziewcząt  rocznik  1995/96

1 miejsce   Kubiś Monika              SKB Kraśnik    

2000  m chłopców   rocznik  1993/94

1 miejsce   Kępka Kamil              LKS Chodel  

2000  m chłopców  rocznik  1995/96

               1 miejsce   Kajzer Michał             NEFRYT Lubartów            

2 miejsce   Gruba Marek              LKS Leszkowice

3 miejsce   Czeladka Damian       LKS Leszkowice

4 miejsce   Cieniuch Grzegorz      LKS Leszkowice

5 miejsce   Szczęch Patryk           LKS Leszkowice

6 miejsce    Gadzała Mateusz       LKS Leszkowice

    

 

Opracował : Roman Stępniak

Chodel, dn. 14.05.2012r.




Informacje piłkarskie  MKS SYGNAŁ CHODEL



MKS Sygnał Chodel
24-350 Chodel ul. Partyzantów 24

Terminarz rozgrywek

Lubelskiej Ligi Juniorów Młodszych grupa I

Runda „wiosna 2011

tomasz_krzyanektrener_maciej_ruta_zbigniew_bartnikk_wc_prezes_lzpn_jan_majewski_wjt_gmin._chodel1.jpg

Terminarz rozgrywek   

(Rozgrywkijunior_363w).pdf


  MKS Sygnał Chodel
24-350 Chodel ul. Partyzantów 24

Terminarz rozgrywek

klasy „A” grupa I

Runda „wiosna 2011”


 Terminarz rozgrywek

SeniorzyMKSChodel.pdf

Seniorzy_jesien.pdf


wilkoaz_sygna1.jpg














 

sygna_stra1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chodel,24.01.2012r.


Turniej z cyklu GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY 2012

                            o

Puchar Wójta Gminy Chodel.

czytaj ogłoszenie:    /userfiles/SZACHY.pdf

Regulamin  : /userfiles/Regulamin_szachy.pdf


zgłoszenia: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2012/ti_261


WYNIKI TURNIEJU SZACHOWEGO

GRAND PRIX LUBELSZCZYZNY - PUCHAR WÓJTA GMINY CHODEL.

CHODEL, 19 LUTY 2012 r.

  pobierz:     /userfiles/Wyniki turnieju szachowego..pdf

ZOBACZ TEŻ ZDJĘCIA : http://www.chodel.gmina.pl /galerie

R.S

 

Chodel , dn.03.02.2012 r.

Informacje Koła Wędkarskiego PZW Chodel .

Kalendarz imprez wędkarskich Koła PZW Chodel na rok 2012.

czytaj: /userfiles/Kalendarz.pdf

Filtruj:

X