Spis Rolny_ściąga dla rolników

Poniżej przedstawiamy udostępnioną przez Urząd Statystyczny w Lublinie procedurę wypełniania formularz spisowego dla sporządzenia samo spisu przez rolników_ otwórz złączony plik

Ponadto publikujemy prośbę Urzędu Statystycznego w Lublinie skierowaną do rolników w sprawie spisu rolnego 2020.

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do wcześniejszych wiadomości, uprzejmie prosimy o upublicznienie, w tym na stronie internetowej urzędu gminy, numeru telefonu, na który można przekazywać SMS-y z numerami telefonów rolników – 571506060, adresu e-mail, na który można przekazywać numery telefonów rachmistrzów – RolnyLublin@stat.gov.pl, a także poniższej informacji:

Powszechny Spis Rolny 2020 jest realizowany w trudnym okresie pandemii, dlatego też zależy nam bardzo na tym, by jak najwięcej osób spisało się przez Internet lub telefon.

Urząd Statystyczny w Lublinie nie dysponuje numerami telefonów do wszystkich użytkowników gospodarstw rolnych w naszym województwie. Dlatego też prosimy, żeby użytkownicy gospodarstw rolnych, które jeszcze nie zostały spisane, udostępnili nam swój numer telefonu do tego celu.

Numer telefonu można przekazać do Urzędu Statystycznego w Lublinie na kilka sposobów:

  1. mailem na adres RolnyLublin@stat.gov.pl – podając numer gospodarstwa rolnego z listu Prezesa GUS oraz swój numer telefonu,
  2. SMS-em na numer 571506060 – ze swojego telefonu, podając numer gospodarstwa rolnego z listu Prezesa GUS.

Adres e-mail i nr telefonu są również na stronie US Lublin:

https://lublin.stat.gov.pl/aktualnosci/numer-telefonu-i-e-mail-do-urzedu-statystycznego-w-lublinie-spis-rolny-2020-,180,1.html

Mogą Państwo również podać swój numer telefonu pracownikom Gminnego Biura Spisowego w swoim urzędzie gminy/miasta, którzy przekażą go odpowiedniemu rachmistrzowi spisowemu, żeby mógł się z Państwem skontaktować i umówić na spotkanie lub przeprowadzić spis przez telefon.

Z poważaniem

Beata Kwiatuszewska-Królikowska

Kierownik

Wydział Realizacji Badań

81 465 20 52

Urząd Statystyczny w Lublinie

ul. Stanisława Leszczyńskiego 48, 20-068 Lublin

+48 81 533 20 51

SekretariatUSLUB@stat.gov.pl

lublin.stat.gov.pl