Zbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Chodel

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ELEKTROŚMIECI

  • 04-11-2020        Adelina, Huta Borowska, Książ, Osiny, Trzciniec
  • 09-11-2020        Budzyń, Lipiny, Przytyki, Siewalka
  • 20-11-2020        Borów, Borów Kolonia, Majdan Borowski, Jeżów
  • 23-11-2020        Antonówka, Godów, Kawęczyn, Zastawki
  • 27-11-2020        Granice, Świdno
  • 30-11-2020        Grądy, Ratoszyn Pierwszy, Zosinek 
  • 17-12-2020        Ratoszyn Drugi, Radlin, Stasin
  • 21-12-2020        Chodel
ODPADY
WIELKOGABARYTOWE
ZBIERANE BĘDĄ: wersalki, tapcz any, łóżka, fotele i inne meble, stolarka okienna i drzwiowa i jej elementy (w tym szkło okienne i drzwiowe), dywany, wykładziny, duże opakowania z tworzyw sztucznych np.: beczki, skrzynki, wiadra, złom np. rynny, rury, blachy, piece, opony samochodów osobowych. NIE BĘDĄ ZBIERANE: odpady budowlane, części samochodowe oraz opony od pojazdów rolniczych typu: ciągniki, przyczepy, kombajny, ładowarki itp.  
ELEKTROŚMIECI
ZBIERANE BĘDĄ: stare, uszkodzone, niepotrzebne urządzenia
z gospodarstw domowych takie jak: pralki, lodówki, kuchenki gazowe, telewizory, radia, sprzęt audio video, odkurzacze, mikrofalówki, komputery, monitory, drukarki, skanery, zmywarki, grzejniki elektryczne, suszarki, zamrażarki, wentylatory, żelazka, tostery, frytkownice, krajalnice, młynki do kawy, świetlówki, elektronarzędzia, zabawki elektryczne itp. Oddać można wyłącznie urządzenia kompletne!

Zbiórka będzie się odbywać w godzinach od 7:00 do 19:00

Odpady powinny być wystawione do godz. 7.00

Zbiórki odpadów dokonywać będzie: Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.
ul. Młodzieżowa 4, 24-320 Poniatowa