Sprzątanie gminy z ZZOKiem w dniu 22 kwietnia 2023 roku

W dniu 22 kwietnia 2023 roku odbyła się akcja sprzątania terenów wokół Zalewu w Chodlu, która zwieńczyła tydzień bogaty w działania mieszkańców Gminy Chodel mające na celu oczyszczenie jak największej jej części z zalegających śmieci. Akcję zorganizowała Gmina Chodel pod patronatem Zakład Zagospodarowania Odpadów Komunalnych w Bełżycach .

Dzięki zaangażowaniu uczestników oraz sprzyjającej pogodzie udało się sprawnie osiągnąć zamierzony cel, a Zalew w Chodlu znowu lśni czystością i nie odstrasza amatorów wszelkiego rodzaju odpoczynku porozrzucanymi śmieciami. Nagrodą dla wszystkich było ognisko i pieczone kiełbaski.

Wielkie podziękowania dla wszystkich mieszkańców (również tych najmniejszych), którzy włączyli się do akcji, dla Motoraki , dla pracowników Urzędu Gminy Chodel z Wójtem Przemysław Kowalski oraz dla wszystkich szkół z terenu gminy, których uczniowie sprzątali swoje okolice.

Wszystkie te działania na pewno przyniosą efekty w przyszłości, zbudują świadomość oraz nauczą odpowiednich postaw każdego z nas.

grupa sprzątająca teren wokół zalewu w Chodlu
grupa sprzątająca teren wokół zalewu w Chodlu
grupa sprzątająca teren wokół zalewu w Chodlu
grupa sprzątająca teren wokół zalewu w Chodlu
grupa sprzątająca teren wokół zalewu w Chodlu