Szanowni Państwo, zapraszamy do głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte! Zobacz, kto został nominowany i zagłosuj.

W Gminie Chodel nominację na:

🔴 Sołtys Roku,
🔴 Koło Gospodyń Wiejskich Roku;
🔴Sołectwo Roku,
🔴Liderka / Lider Społeczności Roku
🔴Agroturystyka Roku
otrzymali:
✔️Sołtys Roku:
Zdzisława Bielecka
✔️Koło Gospodyń Wiejskich Roku:
KGW z Borowa Borowianki, KGW w Adelinie Adelinianki, KGW w Chodlu, KGW w Godowie, KGW w Jeżowie Jeżowianki, KGW w Lipinach Lipinianki, KGW w Osinach Osinianki, KGW w Radlinie, KGW w Ratoszynie Drugim, KGW w Ratoszynie Pierwszym, KGW w Siewalce Siewalanki, KGW w Trzcińcu Trzcinianki, KGW w Świdnie, KGW w Granicach
✔️Sołectwo Roku:
Sołectwo Chodel, Sołectwo Granice, Sołectwo Radlin, Sołectwo Ratoszyn Drugi
✔️Lider Społeczności Roku:
✔️Agroturystyka Roku:
Agroturystyka Koniczynka, Agroturystyka Na Skraju Lasu; Gospodarstwo Agroturystyczne AGROTURDUDEK
➡️Tegoroczna edycja Plebiscytu Mistrzowie Agro została objęta patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Czesława Siekierskiego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.
Więcej szczegółów link poniżej: