WEŹ UDZIAŁ W NASZYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM DLA OSÓB 50+ POD NAZWĄ „FOTOGRAFIE Z DAWNEJ PRACY”

Przed mieszkańcami województwa podkarpackiego i lubelskiego pojawiła się ogromna szansa na dawkę świetnej zabawy i zdobycia fantastycznych nagród. Zabawa ma na celu pokazać warunki pracy jakie panowały w zakładach pracy jeszcze kilkadziesiąt lat temu.

Chcielibyśmy, żebyście pomogli zrealizować nam nasz cel przesyłając pamiątkowe fotografie związane ze swoim dawnym miejscem pracy.

Aby stać się uczestnikiem zabawy należy przesłać fotografie wraz z krótkim opisem za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie-zgloszenie. Na zgłoszenia czekamy do 16 października 2022 r. Formularz można uzupełnić samodzielnie lub z pomocą bliskich osób.

Na właścicieli najlepszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody takie jak: telefony komórkowe, gadżety, kursy komputerowe (od strefakursow.pl) i cenne książki. Baw się z Aplikuj.pl!

Więcej informacji o konkursie w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-fotografie